Hea koertetreener on niisama hinnatud kui väärt arst
Kui musta-valgekirju borderkolli Buffy koos perenaise Sandra Leppikuga Pärnu Suur-Jõe tänava vanas kunstmurukattega angaaris treeningut alustab, läheb lahti tsirkuseetendus: omaniku käskluse peale sätib Buffy ennast tasakaalupadjale ja nagu sellest veel väheks oleks, kügeleb ta mõne aja pärast juba kahel üksteise peale paigutatud kummist abivahendil.


Loe lähemalt: https://parnu.postimees.ee/6869441/hea-koertetreener-on-niisama-hinnatud-kui-vaart-arst

Pisikesed päntajalad õpivad lustides
Kolme kuu minisünnipäeva tähistav labrador Simba, kes naljatavate trenniliste meelest pidanuks sel puhul torti tooma, ja sama vana beagle Loki käituvad nagu tolmuimejad: kohmakas tandem otsib muruliblede vahelt viineri- ja maksatükke. Aeg-ajalt tasub usin ninatöö end ära. “Simba! Loki! Siia!” hüüavad perenaised jõeäärse aediku teisest otsast, andmaks maiustajatele märku, et mänguaeg on läbi, nüüd õpime. Ja ehkki kõik muu näib põnevam kui omanik, kuuletuvad lontud.


Loe lähemalt: https://parnu.postimees.ee/7028513/pisikesed-pantajalad-opivad-lustides

Hiigelkoer ja temast kümme korda pisem semu jagavad võimlemissaali
Musta-valgelaiguline dogipoiss Olaf heidab külili ja nõuab sügamist, selmet teha võimlemistunnis ühes nelja väiksema koeraga rühi- ja painduvusharjutusi loomafüsioterapeut Kairi Agana juhendamisel.


Loe lähemalt: https://parnu.postimees.ee/6910002/hiigelkoer-ja-temast-kumme-korda-pisem-semu-jagavad-voimlemissaali

Kuidas leevendada looma pauguhirmu? Kallistage ja trikitage
Ehkki mitu omavalitsust on võtnud vastu otsuse uusaastaööl suur tulevärk korraldamata jätta, ei tähenda see, et elurajoonides ei kõlaks paugud, mida osa lemmikloomi meeleheitlikult kardab. Kuidas aastavahetus neljajalgsetele sõpradele talutavaks muuta, õpetavad loomaarst ja koertekoolitaja.
Loe lähemalt: https://parnu.postimees.ee/6860766/kuidas-leevendada-looma-pauguhirmu-kallistage-ja-trikitage

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now