Platinum_koeratoit_bänner.jpg
 
 
KUTSIKAKOOL

Meie uus kutsikakooli programm on pikem, see kestab kokku 12 tundi, et saaksime tagada koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnistamise. Programmis paneme rõhku sellele, et suudaksime koertega igapäevaelus hakkama saada. Kodus tundub see ju lihtne - koer teeb enamjaolt seda mida soovitakse aga väljaspool kodu kõik muutub. Peamine probleem on see, et me omanikena ei oska ise olukorda hinnata ja nõuame oma kutsikatelt liiga palju ning sellele järgneb ebaõnnestumine. Kui suurem osa treeningajast möödub ebaõnnestudes, siis ei saagi me üles ehitada õiget suhet.

Kutsikakooli programmis õpime tähelepanuharjutusi, teeme enesekindluse harjutusi, õpime kuidas jalutusrihmas jalutada, teeme rohkelt enesekontrolli harjutusi, kutsumiseharjutused, koerad saavad omavahel ka mõnes tunnis mängida, teeme grupiharjutusi – et fookus püsiks omanikul, õpime trikke ning vaatame üle ka kuulekuselemendid.

 

Tunduvalt suurem rõhk on uuendatud kursusel rihmatehnika. Harjutusi teeme läbi 11 tunni, et saaksime kinnistada kuidas lõdva rihmaga jalutamine toimub. Samuti on toeks online materjal videodega.

 

Lisaks räägime tundides ka muud kutsikatega seonduvat. Pissimured, puurid, üksinduseahastusest, puhakmsisest, närimisest, ressursi kaitsmisest jms. Ükskõik mis mure sul on, aitame leida lahendust.

 

Oluline on meie programmi puhul ka see, et osad treeningud toimuvad õues. Kutsikad harjuvad üsna ruttu siseruumi keskkonnaga ära ja justkui kõik nagu toimiks, õue minnes näeme jälle uut reaalsust ja õpime kuidas väliskeskkonnaga hakkama saada. Alguses toimetame koertekooli ümbruses rahulikus keskkonnas ja kursuse lõpu poole pistame nina juba Kanpoli toidupoe juurde, kus on rohkem segajaid.

 

Meie eesmärgiks on anda sulle pagas harjutuste ja teadmistega, et saakid oma lemmikuga muretult hakkama. Praktika näitab et suurem osa kutsikakooli lõpetajatest enam kooliteed ei jätka, seega soovime anda sulle maksimumi sellest 12st tunnist ja loodame et jätkad meiega teekonda ka peale kutsikakooli. Nii palju on põnevaid asju mida oma lemmikuga koos õppida.

Kursust toetavad ka treeningkaardid, et hoida kodus harjutamist järje peal.

BOONUSLOENG

Teeme kosotööd @Koerte karvakoda (FB), kes räägib teoorialoengus kuidas koera karva hooldada, kuidas lõigata küüsi, kuidas valmistada koera ette groomingusse minekuks ja kõike muud olulist mis puudutab ühe koera karva. Boonusloengul osalemine on vabatahtlik, täpne loengu aeg antakse teada kursuse jooksul.

BOONUSTUND

Kõik kutsikakoolis osalejad saavad proovida oma koeraga agilityt. Boonustunnis osalemine on vabatahtlik, täpne aeg antakse teada kursuse jooksul.

Online tugi!

Oleme loonud osalejate jaoks keskkonna, kus kõik tunniharjutused on üles filmitud koos kirjeldustega. Nii saab see, kes tunnist puudub täpse info mida järele õppida ning tunnis osalenu saab vaadata mis harjutusi on vaja harjutada. Samuti on võimalik üles laadida enda trennivideosid, et saada vahetut tagasisidet. Nii ei pea sa ootama järgmise tunnini vaid saad vahepeal nõu küsida.

Keskkonna vahetus!

Kuna meie koertekool asub toidupoe hoone tagaosas, siis teeme tunniharjutusi ka õues ning koertel on hea võimalus harjutada koostööd omanikuga kui taustaks on inimeste ja autode liikumine.


 

Miks valida meie kutsikakooli?

 

  • Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaaluharjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).

  • Treeningud toimuvad 200m2 suuruses kunstmuruvaibaga sisetreeningruumis ja ka õues.

  • Toetav kogukond - peale kooli lõppu on sul alati võimalus pöörduda meie poole

 

  • Soodustused - meie koolis käivad koerad saavad endale sooduskoode lemmikloomadega seotud ettevõtetelt

Kursuse hinnad

Tavakursus Katrini grupp 166 € (tasumine kolmes osas)

Katrin on pühendunud koerainimene, kes alustas treeneri teekonda, grupi tunde annab alates suvest. Õppinud Sandra all + läbinud koolitusi.

Tavakursus Sandra grupp 190 € (tasumine kolmes osas)

Sandra Leppik - Eesti kennelliidu poolt atesteeritud koolitaja.

http://kennelliit.ee/ekl-atesteeritud-katsekohtunikud-ja-koolitajad/

PS! Kursuse sisu on sama!

Lisainfo

Ootame kursusele osalema kutsikaid vanuses 3-8 kuud

10-16 nädala vanused kutsikad on oodatud kutsikate EELKOOLI

 

Ühe tunni pikkus 45 min

Kursuse pikkus 12 korda, viimases tunnis teeme eksami ja jagame tunnistusi.

Kursused avame kui registreerub vähemalt 4 koera

Grupis 6-7 koera

PEALE KUTSIKAKOOLI ON SOOVUTSLIK JÄTKATA KURSUSEGA ÕPIME EDASI VÕI  RALLIKUULEKUSEGA

TAGASISIDE

Platinum naturaalne koeratoit logo.jpg
46449241_256545128360908_670558845046620
45060124_2014962381859950_59433140083448

VEEBIPÕHINE

JALUTUSKÄIGU KURSUS

Koer muutus julgemaks ja

suhe koeraga muutus paremaks.

Koer ootab põnevuse ja rõõmuga

koos tegutsemist,

jalutamist. Paranes

vastastikune usaldus.

Merike

Minu koer saanud

julgemaks ja me saame

temaga koos viibida ka

teiste koerte ja inimeste

seltskonnas.

Maria

Käisime koeraga kahes järjestikuses Teie poolt pakutavas kutsikakoolis, siis on võrdlus esimese ja teise korra vahel olemas. Vahe oli tajutav. Teisel korral oli koolitus juba täiuslikum, nt kodused ülesanded jms. On märgata Vauh koertekooli soovi pidevalt areneda, see on muljet avaldav.

Merike

 

 

 

Registreerimislink lehe lõpus!

Kursused avame kui registreerub vähemalt 4 koera

JUULI

PÜHAPÄEVITI kell 16.30-17.15 (alustame 18.07)

Katrini grupp

KOLMAPÄEVITI kell 18.45-19.30 (alustame 7.07) Grupp täis!

PÜHAPÄEVITI kell 18-18.45 (alustame 11.07)

Sandra grupp, Grupp täis!

 

AUGUST

PÜHAPÄEVITI kell 17.15-18.00 (alustame 8.08) Sandra grupp

KOLMAPÄEVITI kell 18.00-18.45 (alustame 11.08) Katrini grupp

REGISTREERI TREENINGULE