Platinum_koeratoit_bänner.jpg
 
 
VEEBIPÕHINE KUTSIKAKOOL

Kutsikaomanikuna oled praegusel ajal üsna keerulises olukorras, kodus ootab "põnn", kes on valmis alustama kooliteed aga grupitunde hetkel ei toimu. Kutsika kasvatamist me paraku ootele panna ei saa ja erinevaid põhitõdesid on meil vaja talle juba õpetada.

Kutsika koolitamist on kõige parem alustada just koduses keskkonnas. Seal puuduvad "segajad" ja kutsikal on kõige lihtsam õppida harjutused selgeks, et neid seejärel muudes keskkondades praktiseerida.

Omanike üheks suurimaks mureks mida veebipõhisel kursusel teha ei saa on kutsika "sotsialiseerimine" teiste kutsikatega ning tähelepanu saamine tunnis kui on teised kutsikad. Jah, paraku hetkel sotsialiseerimine sellisel viisil ei ole võimalik aga see ei tähenda, et väljaspool kodu iseseisvalt sarnaseid võimalusi ei oleks. 

 

Programm

Alustame algusest - räägime preemiast, keskkondadest, milliseid vigu vältida, et tulevikus koer meid väljaspool kodu kuulaks, õpime lihtsaid kuid mõjuvõimsaid harjutusi, räägime kutsikate murenurgast (närimine, pissimine, hammustamine), istu

Jalutamine, kuidas koeraga jalutada, millise varustusega jalutada, mida teha kui vastu tuleb teine koer ja sinu koer kaotab "pea",  pesa harjutus, kontaktiharjutus, lama

Räägime ülemisest piirist, valgusfoori efektist, puhkus, lakkumine/närimine/nuuskimine - milllal mida kasutada, hüppamine, mis on enesekontroll ja milleks seda vajame, enesekontrolliharjutused, kutsumine, koeraga mängimine, püsivusharjutused, kuulekuselemendid, sotsialiseerimine, raskemad enesekontrolliharjutused.

Õpime ka lõbusaid trikke

Online tugi!

Oleme loonud osalejate jaoks keskkonna, kus kõik tunniharjutused on üles filmitud koos kirjeldustega. Nii saab see, kes tunnist puudub täpse info mida järele õppida ning tunnis osalenu saab vaadata mis harjutusi on vaja harjutada. Samuti on võimalik üles laadida enda trennivideosid, et saada vahetut tagasisidet. Nii ei pea sa ootama järgmise tunnini vaid saad vahepeal nõu küsida.


 

Miks valida meie kutsikakooli?

Info

Kursus koosneb kuuest 1h grupitunnist (Google Meet) keskkonnas ja ühest 30 min eratunnist, mis lepitakse omavahel kokku. Eratunnis on võimalik arutada murekohti, et leida neile lahendusi.

Kursus kestab 6 nädalat samal päeval ja kellaajal.

Kursuse hind 85 € (võimalus tasuda 2s osas)

TAGASISIDE GRUPITUNNIST

Platinum naturaalne koeratoit logo.jpg
46449241_256545128360908_670558845046620
45060124_2014962381859950_59433140083448

VEEBIPÕHINE

JALUTUSKÄIGU KURSUS

Koer muutus julgemaks ja

suhe koeraga muutus paremaks.

Koer ootab põnevuse ja rõõmuga

koos tegutsemist,

jalutamist. Paranes

vastastikune usaldus.

Merike

Minu koer saanud

julgemaks ja me saame

temaga koos viibida ka

teiste koerte ja inimeste

seltskonnas.

Maria

Käisime koeraga kahes järjestikuses Teie poolt pakutavas kutsikakoolis, siis on võrdlus esimese ja teise korra vahel olemas. Vahe oli tajutav. Teisel korral oli koolitus juba täiuslikum, nt kodused ülesanded jms. On märgata Vauh koertekooli soovi pidevalt areneda, see on muljet avaldav.

Merike

Registreerimislink lehe lõpus!

APRILL

KOLMAPÄEVITI kell 18.00-19, alustame 7.04

REGISTREERI TREENINGULE