top of page

RALLIKUULEKUS PÄRNUS

JÄRGMISED KURSUSED

VEEBRUAR

TEISIPÄEVITI KELL 20.15 - grupis 4 kohta.

Dog at the Beach

Rallikuulekus on väga hea ala:

* inimestele, kes ei saa ise füüsiliselt väga palju pingutada (võrreldes näiteks agilityga kus omanik peab kindlasti jooksma ja keskenduma koordinatsioonile )

* inimestele, kellel on väikesed koerad kuna tihtipeale jäävad muud alad nende jaoks liiga raskeks (kuulekus, agility, sõnakuulekikkus)

* veterankoertele, keda saab hoida läbi rallikuulekuse aktiivsena ja anda neile

   mõttetööd

* ja muidugi kõigile neile, kes soovivad oma lemmikuga midagi vahvat teha.

 

Rallikuulekus (lühend RalliKK) on  ala, milles on esiplaanil koera ja koerajuhi vaheline täiuslik suhtlemine ja ideaalne partnerlus. Rallikuulekus põhineb rõõmul, suhtlusel ja koostööl. Rallikuulekuses ei ole põhirõhk täpsusel, vaid meeskonna koostööl ja suhtlemisel. Rallikuulekuses pannakse käsusiltide abil platsile üles erinevate võtetega rada. Võtted on nummerdatud käsusiltidel, kus on kirjas ülesande kirjeldus. Koerajuht võtab koera vasakule poole kõrvale (põhiasendisse) ja läbib raja vastavalt numbritele mis on käsusiltidel, kiiresti ja
veatult.


Rallikuulekuse eripärana tohib koerajuht rajal koeraga suhelda, koera tohib piiramatult suuliselt kiita. Rajal on peamised käsklused “istu", “lama”, “seisa” ja ka samad käsud kombineeritult. Samuti on suunamuutused 90, 180 ja 270 kraadi, nii paremale kui vasakule pöörded ja täispööre 360 kraadi. Lisaks tuleb teha koonuste ümber slaalomit, saata või kutsuda koer üle tõkke, ei puudu ka püsivus- ning juurdetulemisharjutused.

BOONUSED

BOONUSLOENG

Teeme kosotööd @Koerte karvakoda (FB), kes räägib teoorialoengus kuidas koera karva hooldada, kuidas lõigata küüsi, kuidas valmistada koera ette groomingusse minekuks ja kõike muud olulist mis puudutab ühe koera karva. Boonusloengul osalemine on vabatahtlik, täpne loengu aeg antakse teada kursuse jooksul.

MIKS VALIDA MEIE KOERTEKOOL?

  • Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaaluharjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).

  • Treeningud toimuvad  kunstmuruvaibaga sisetreeningruumis ja ka õues.

  • Toetav kogukond - peale kooli lõppu on sul alati võimalus pöörduda meie poole

 

  • Soodustused - meie koolis käivad koerad saavad endale sooduskoode lemmikloomadega seotud ettevõtetelt
     

  • Üritused - korraldame kooli siseseid üritusi (mängutunnid, koos jalutamised jms)

HIND

Kursus 120 € (tasumine kahes osas (60+60 )

Kursuse hind on kõrgem kuna treener käib Tallinnast

Registreerimisel ei ole vaja tasuda ettemaksu

LISAINFO

Ühe tunni pikkus 60 min

Kursuse pikkus 8 korda

Grupis kuni 4 koera

Treener Kersti Lang

bottom of page