top of page

TRIKIKOOL VEEBIPÕHINE

JÄRGMISED KURSUSED

JÄRGMIN KURSUS 4.04

Trikitreening pakub koerale nii füüsilisi kui ka vaimseid väljakutseid. Trikkide õpetamisel õpetatakse koerale uusi oskusi ja keskendumist ning edendatakse suhet koera ja koerajuhi vahel.

 

Trikitreening sobib igale koerale olenemata tõust ja vanusest. Samas tasub silmas pidada, et kursuse raames õpetatakse keerukamaid trikke, mistõttu on kohati vajalik põhikäskluste oskus (istu, lama, püsimine jms).

TRIKITIITEL

Kursuse jooksul või lõpus on võimalik taotleda trikikoera tiitlit (algaja, kesktase, edasijõudnud, ekspert, tšempion, suurtšempion). Selleks tuleb küsida treenerilt või alla laadida avalduse vorm (https://domorewithyourdog.com/DogTricks/about/list-of-all-titles/), kus on nimekiri ja reeglid nõutud trikkidest. Seejärel tuleb selgeks õppida vajalikud trikid ning need ette näidata sertifitseeritud trikitreenerile. Läbimisel lisatakse koera ja koerajuhi nimi tiitliomanike listi Do More With Your Dog lehel, saadakse elektrooniline diplom ning soovi korral on võimalik juurde osta ka raamitav diplom koos rosetiga. 

Trikikoera tiitli taotlemine on vabatahtlik. 

Trikikoera tiitlid on lisatasu eest:
Algaja kuni ekspert 22$ ehk (elektrooniline diplom) ~18.40€

ning 27,5$ ehk ~23€ (elektrooniline diplom + füüsiline diplom koos rosetiga)

HIND

LISAINFO

Kursusel osalemiseks on vaja arvutit, interneti ja osaleja puhul filmimisvõimalust (ntks telefon)
​Kursus on üles ehitatud videode ja kirjelduste põhjal ning osalejal ja vaatajal on võimalik materjale vaadata endale sobival ajal. Peale kursuse ostmist saadame teile info, kuidas materjalidele ligipääseda.

vaataja 35 € (saab küsida küsimusi, videosid ei saa saata) 

Tasumine kahes osas.


Osaleja 55 € (saab küsida küsimusi, saab saata oma treeningvideosid, et saada tagassidset).

Tasumine kahes osas

bottom of page